BU SENE YENİ BİR ŞEY DENEYİN

Enquire now Programlar/ Dersler

Apsley Business School, London comes to Turkey!

Akredite bir işletme ve yönetim diplomasını, üst sıralarda bulunan bir işletme okulundan alın – Siber güvenlik, Bilgi güvenliği, Eğitim ve Stratejik yönetim. O terfiyi alabilmek, işinizi kurmak ya da danışmanlık yapmak; burada edineceğiniz beceriler size hak ettiğiniz geleceği kuracak.

  • Üst düzey işletme okulundan diploma
  • Uygun fiyata yüksek kaliteli yönetim eğitimi
  • Kolay çalışma. İş-ders-hayat dengenizi kontrol edebilme
  • En güncel işletme yönetimi teorisinin gerçek hayat bağlamında sunulması

Okul hakkında

Apsley İşletme Okulu geniş kapsamlı akredite olmuş lisans ve yüksek lisans programları, yaşam boyu öğrenme dersleri, ve işyerindeki profesyonellere yönelik Bilgi Güvenliği, ICT ve genel işletme yeterliliği gibi paket programlarıyla pek çok olanak sunmaktadır. 18 yılın üstündeki danışmanlık ve eğitim deneyimine sahip olan ekibimiz, deneyimli ve kalifiye eğitimcilerden oluşmaktadır. ABS’teki eğitmen kadromuz Londra, Orta Avrupa ya da İstanbul’daki uygu kampuslarımızdan birinde, ya da çevrimiçi olarak, veya işyerinde eğitim sunabilirler.

Enquire now Programlar/ Dersler

Deneyimlerimiz, profesyonellerin eğitim sonuçları ve içeriği hakkında karışık bir yöntemi tercih ettiklerini göstermektedir: Çevrimiçi derslerle sınıfta verilen derslerin karışımından oluşan bir program hem kısıtlı zamanınızı en iyi şekilde kullanmanızı hem de öğrenme hedeflerinizi etkin bir şekilde başarmanızı sağlar. Çevrimiçi sanal eğitimimizle ders materyallerine, videolara, değerlendirme araçlarına erişebilir ve sizinle aynı eğitimi alanlarla canlı sohbet odalarında ve forumlarda iletişim kurabilirsiniz.

NQF (Ulusal Yeterlilik Çerçevesi) ve EQF (Avrupa’daki karşılığı) tarafından da tanınmakta olan akredite eğitim paketlerimiz aynı zamanda pek çok İngiltere ve Avrupa merkezli kurumca Akredite Ön Eğitim olarak kabul edilmekte olup; lisans, yüksek lisans ve Üst Düzey MBA yolunuzda size yardımcı olacaktır.

Tüm programlarımız sınıfta, karışık ya da çevrimiçi olarak öğretilmektedir.

Programlar/ Dersler

Please Select the course(s) you are interested in:

  ABS London British Chambers of CommerceLogo Gorgasali.300 dpiarab business club logo

footer logos